Public relations instytucji użyteczności publicznej

Wydawnictwo: SPG
biznes, finanse

Public relations instytucji użyteczności publicznej to książka, która trafia w wyraźnie widoczne zapotrzebowanie. z jednej strony bowiem, instytucje użyteczności publicznej coraz częściej sięgają po narzędzia i metody public relations, a z drugiej a odczuwają brak specjalistów, którzy dysponują doświadczeniem w tym bardzo specyficznym sektorze życia publicznego.Niewątpliwym walorem proponowanej publikacji jest właśnie odwołanie się do licznych przykładów konkretnych działań w zakresie PR w różnych typach instytucji, w tym takich, jak szkoła, szpital i straż miejska. Niektóre z tekstów mają niemal instruktażowy charakter (...), toteż publikacja ta może się okazać bardzo użyteczną pomocą zarówno dla kierownictwa takich instytucji, jak również dla ich pracowników odpowiedzialnych za kontakt z publicznością. (fragment recenzji wydawniczej)

Soloriel | 2016-04-05
Mirosław Wróblewski | 2015-05-30