sport

Finały mistrzostw świata w Niemczech będą z wielu powodów wyjątkowe. Między innymi dlatego, że w wyniku ?dziwnych eliminacji zagrają w nich piłkarze, którzy wcześniej mogli jedynie marzyć o wyjeździe na mundial.Książka o gwiazdach mistrzostw świata, w Niemczech została napisana (po wielu dyskusjach i kłótniach) przez FANóW piłki nożnej dla FANóW piłki nożnej. Nasz wybór jest SUBIEKTYWNY, dlatego być może czasem zdziwi czytelnika gwiazdor jakiejś reprezentacji, bo wydawałoby się, że powinniśmy wybrać kogoś zupełnie innego. Klucz był jeden opisywaliśmy piłkarzy prawdziwie utalentowanych, mających wpływ na grę, a nie na prezencję reprezentacji. Czasem piłkarzy młodych, perspektywicznych, czasem weteranów, ale zawsze zawodników nietuzinkowych. Mamy nadzieję, że oni sami na boisku udowodnią, iż nasz wybór był słuszny.

Krystian_83 | 2015-01-06
Na półkach