Pamięć o ludziach. Stale być blisko

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Gianna

W swej nowej książce ksiądz Jan Twardowski ukazuje sylwetki ludzi, którzy odeszli, uczy nas, jak o nich pamiętać ciepło i z miłością, jak wydobywać z ich życia to, co najlepsze. Wspomina między innymi Janusza Korczaka, Stanisława Dygata, Teresę Strzembosz, prymasa Stefana Wyszyńskiego, Wojciecha Żukrowskiego oraz wiele osób, w których codziennym, cichym życiu znajduje znamiona wielkości.

Ksiądz Jan Twardowski ze swą poetycką wrażliwością jest obecny od wielu lat w naszej prozaicznej codzienności jako ktoś ,,stale bliski".
abp Józef Życiński

Ci, których Ksiądz żegnał, za których się modlił w kolejne rocznice ich odejścia, są stale blisko dzięki zatrzymanym słowom.
Aleksandra Iwanowska

źródło opisu: Wydawnictwo Literackie, 2004

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!