Radość

Wydawnictwo: Czarna Owca
Joy
radość, bioenergetyka
mulberry

Poddaj się swojemu ciału i odzyskaj radość! Aleksander Lowen, słynny uczeń Wilhelma Reicha i twórca bioenergetyki uczy, jak odzyskać naturalny, dziecięcy stan radości, poprzez ćwiczenia, które przywracają ciału witalność i wyzwalają energię stłumionych uczuć. Dzięki przeszło czterem dekadom praktyki klinicznej Lowen pokazuje, jak traumatyczne doświadczenia m.in. wykorzystywanie seksualne, lęk...

Poddaj się swojemu ciału i odzyskaj radość!
Aleksander Lowen, słynny uczeń Wilhelma Reicha i twórca bioenergetyki uczy, jak odzyskać naturalny, dziecięcy stan radości, poprzez ćwiczenia, które przywracają ciału witalność i wyzwalają energię stłumionych uczuć. Dzięki przeszło czterem dekadom praktyki klinicznej Lowen pokazuje, jak traumatyczne doświadczenia m.in. wykorzystywanie seksualne, lęk przed śmiercią, złość czy miłosny zawód wpisują się w ciało, uczy słuchać i odpowiadać na sygnały, które ono nam wysyła. Terapia przynosi poprawę jakości życia, uzdrowienie sfery seksualnej oraz otwiera na przeżycia duchowe. Radość jest dziełem, które wieńczy długoletnią pracę Lowena, przybliżając czytelnikowi założenia bioenergetyki - terapii opartej na nierozerwalnym związku ciała i umysłu.

źródło opisu: http://www.czarnaowca.pl/psychologia/radosc,p737118514

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/psychologia/radosc,p737118514

Michał | 2015-05-21
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 21 maja 2015

Pierwszą książką Lowena, którą przeczytałem było "Lęk przed życiem", opisywana przez niego jako najlepsza w karierze. Myślałem więc, że na nic lepszego nie trafię. Myliłem się i to ostro.

"Radość" to niewątpliwie jego najlepsza książka. Gładki i zrozumiały język. Multum opisanych przypadków i sporo wartościowej wiedzy dla przeciętnego czytelnika. Dodatkowo, wiele ćwiczeń do wykorzystania. Must-have dla każdego człowieka, który chce żyć pełniej.

Karolina Kułakowska | 2014-04-01
Przeczytana: 03 marca 2014

Najlepsza książka Lowena. Rozbudowane podsumowanie
wieloletniej pracy terapeutycznej. Kolejne ćwiczenia
bioenergetyczne, dzięki którym można sobie pomóc,
można zrozumieć skąd się wzięły pewne mechanizmy.
Gorąco polecam!

książek: 2044

Dobra książka dla zainteresowanych metodą Lowena.

PUMA | 2017-12-18
Palia | 2017-08-31