Reportaż ślubny w praktyce

Wydawnictwo: Galaktyka
fotografia ślubna
hobby
ŚliwkowaPanna

Wiedza, dzięki której możesz pokonać konkurencję Praca fotografa ślubnego łączy piękno z biznesem, a oprócz talentu wymaga rozległych umiejętności. Z książki Van Hoya dowiesz się, że podstawą prowadzenia działalności jest nie tylko zdolność tworzenia pięknych zdjęć. Liczy się też profesjonalne podejście do funkcjonowania firmy i możliwość elastycznego dostosowania do każdych warunków. W...

Wiedza, dzięki której możesz pokonać konkurencję

W książce omówiono – między innymi – następujące kwestie:

• świadomość, czego panny młode oczekują od fotografa ślubnego
• metody docierania z pracami do potencjalnych klientów za pomocą optymalnego pozycjonowania strony internetowej, udziału w targach ślubnych, pisania blogu i wielu innych działań
• doskonalenie organizacji pracy przed i po sesji zdjęciowej, co zmniejsza stres w jej trakcie i poprawia wydajność
• wady i zalety pracy z drugim fotografem lub asystentem
• w jaki sposób fotografowanie zaręczyn może wpływać na zdjęcia ślubne
• rozwijanie własnego stylu, aby umieć fotografować w każdej sytuacji
• jak za każdym razem zrobić dziesięć najważniejszych fotografii z dnia ślubu
• wskazówki dotyczące fotografowania sukni, obrączek i innych przedmiotów związanych ze ślubem
• skomponowanie jak najlepszego zestawu zdjęć i strategie ustalania ceny
• dobór sprzętu pasującego do twoich potrzeb i budżetu
• znaczenie dobrej umowy – co musi się w niej znaleźć

źródło opisu: http://www.galaktyka.com.pl/product,,478.html

źródło okładki: http://www.galaktyka.com.pl/product,,478.html

Agnieszka | 2013-07-25
Na półkach: Przeczytane 2013
Przeczytana: 01 lipca 2013

Książkę tą dostałam 2 lata temu od męża. Sięgam po nią już kolejny raz :) Kocham fotografię i ta książka także przypadła mi do gustu :).
Autor Paul D. Van Hoy II, fotograf wielkiego formatu, przedstawia w prosty sposób jak zając się fotografią od strony biznesowej. W książce można znaleźć krótką historię o reportażu, promocji firmy, organizacji pracy fotografa podczas uroczystości, stylach fotografowania, w to jaki sprzęt najlepiej się zaopatrzyć, i wiele innych. Do tego wiele pięknych i ciekawych fotografii z najważniejszych momentów uroczystości ślubnych.
Książka bardzo ciekawa i prosta. Jak dla mnie zbyt prosta, ale dla początkujących godna polecenia.

Maniek | 2015-04-14
Na półkach: Fotograficzne
Przeczytana: 14 kwietnia 2015

REWELACJA! Książka poradnik dla fotografów którzy chcą rozwinąć tę specjalizację jaką jest fotografia ślubna. Autor krok po kroku opisuje co trzeba robić, jak wygląda taka praca, co trzeba mieć, jak rozmawiać. Zwraca uwagę na każdy najdrobniejszy szczegół. Polecam każdemu fotografowi.

wyrzykus | 2015-10-26
hunter | 2015-10-16