Fotokast w fotografii ślubnej. Techniki łączenia fotografii z filmem

Wydawnictwo: Galaktyka
hobby
ŚliwkowaPanna

Film i fotografia - mezalians? Ależ nie - związek doskonały! To wspaniały mariaż obrazów, barw, głosów, muzyki, ujęcie na płynący welon, drżenie palców to toasty i wzruszenie w głosie świadka. Amalgamat fotografii cyfrowej z klipami wideo i nagraniami dźwiękowymi może być dla klientów czymś więcej niż tradycyjną garścią statycznych migawek z najważniejszego dnia w ich życiu. To znakomity sposób, by przeżyć ów dzień jeszcze raz, i jeszcze za każdym razem doświadczając go i odkrywając na nowo.
ennifer Bebb, należąca do pierwszej dziesiątki fotografów ślubnych na świecie, prezentuje przepis na tworzenie multimedialnych reportaży ślubnych

• Dobierz właściwy sprzęt fotograficzny, nagraniowy i akcesoria dodatkowe.
• Poznaj tajniki poprawnego rozmieszczania mikrofonów, aparatów i kamer według przygotowanego wcześniej planu.
• Wykorzystaj różne programy do edycji i montażu: iMovie, Final Cut Pro, Adobe Premiere, i inne.
• Naucz się edytować filmy oraz łączyć je z fotografiami, nagraniami dźwiękowymi i podkładem muzycznym.
• Przygotuj gotowy projekt do nagrania na płytę DVD i opublikowania w internecie.

Na dołączonej płycie CD znajdziesz przykłady wspaniałych efektów, jakie można uzyskać dzięki umiejętnemu połączeniu filmu i fotografii.
Jennifer Bebb wraz z mężem prowadzi firmę Bebb Studios. W 2007 roku redakcja magazynu „American Photo” zaliczyła firmę Jenn i Steve’a do 10 najlepszych ślubnych studiów fotograficznych. Oprócz świetnie działającego studia w kanadyjskim Vancouver, państwo Bebb każdego roku prowadzą seminaria dla adeptów fotografii ślubnej, a niedawno opublikowali pierwszą instruktażową płytę DVD poświęconą multimedialnym reportażom, zatytułowaną Fusion Is Now.

źródło opisu: http://www.galaktyka.com.pl/product,,481.html

źródło okładki: http://www.galaktyka.com.pl/product,,481.html