Księga snów

Tłumaczenie: Dariusz Bakalarz
Wydawnictwo: StudioEMKA
Book Of Dreams
yellow90

"Jestem przekonana, że sny są nowym wymiarem naszych umysłów, który w odpowiedniej perspektywie umożliwia dostęp do nowych i bogatych zasobów wiedzy. Nasza podświadomość,, która przejmuje "dowodzenie" podczas snu, gromadzi wspomnienia z przeszłości, i w niej, w podświadomości, leży klucz do archiwów naszego życia na Ziemi i po Drugiej Stronie. Sny stanowią drogę do tego klucza. A on otwiera drzwi do wiecznej mądrości. Im więcej jej nagromadzimy, tym sny staną się bardziej zrozumiałe."

Autorka "Księgi snów" wspierając swoje konstatacje wynikami badań naukowych i inspirującymi opowieściami wziętymi z życia dowodzi, w jaki sposób sny wpływają na wszystko, począwszy od wspomnień, poprzez zdrowie i samopoczucie, a kończąc na związkach międzyludzkich. Na przesłania zawarte w snach możemy w znacznym stopniu sami wpływać i zmieniać ich wydźwięk. Dzięki temu odmiennemu stanowi istnienia możemy także kontaktować się z nieżyjącymi bliskimi.

źródło opisu: Studio Emka, 2003

źródło okładki: zdjęcie autorskie