Miłość w domu obłąkanych

Seria: Seria poplątanych serc
Wydawnictwo: Akapit
odette

Bohater książki, młody lekarz psychiatra, który rozpoczyna pracę w szpitalu dla umysłowo chorych, zakochuje się bez pamieci w Ince - pracującej w tym samym szpitalu jako psycholog. Jest to miłość bezkrytyczna, zmysłowa, szaleńcza, tym bardziej dziwna, że dotyczy ona człowieka, który z racji swego zawodu powinien cechować się rozwagą. W główny wątek erotyczny, naszpikowany mocnymi scenami miłosnymi włączają sie pacjenci, ludzie z różnymi przypadłościami, którzy obsesyjnie obserwują rozwój romansu między ich lekarzem a młodą, piękną panią psycholog. Owa ingerencja pacjentów doprowadza do wielu dramatycznych, czy wręcz tragicznych zdarzeń.

Dużo tu wątków ukazujących patologiczne przypadki losów i charakterów ludzkich. Ale i one przecież pochodzą nie z wyobraźni autora, lecz z życia.

Nie polecamy tego tekstu bardzo młodym czytelnikom! Wiele jest tu bowiem "mocnych" epizodów erotycznych.
Autorem książki jest autentyczny lekarz psychiatra... z dużym talentem literackim.

źródło opisu: Oficyna Wydawnicza Akapit, 1992

źródło okładki: http://www.vivarium.com.pl/