Sławne, niepokorne, ambitne i zagadkowe

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Kreator
Marta

Po "Sławnych żonach i kochankach" to kolejna książka Laury Smokowicz opisująca błyskotliwe kariery kobiet nieprzeciętnych i niezwykłych, wywierających wręcz magnetyczny wpływ na otoczenie. Siła woli, determinacja, wrodzony talent i silny charakter - oto cechy, dzięki którym osiągały wysoką pozycję, majątek i sławę. Mądre, lub tylko sprytne, otoczone mgiełką tajemnicy, stanowiły obiekt podziwu, pożądania i zazdrości.
Pozostała po nich legenda - najwierniejsza towarzyszka wszystkich, których życie odbiega od banału i przeciętności - ale ... . Historia lubi się powtarzać. Co dziś możemy wziąć z tych opowieści dla siebie?

źródło opisu: http://www.iwk.pl/index.php?mod=content&act=show&kod=slawne-niepokorne

źródło okładki: http://www.iwk.pl/images/www/Image/okladki/slawne-niepokorne.jpg

Anna | 2017-01-15
wardon | 2016-10-31