Zakazane bogactwo

Wydawnictwo: Wydawnictwo Szachowe "Penelopa"
biznes, finanse
Eldritch

Gdyby w 1989 r. nasi politycy wybrali inną drogę polityki gospodarczej, dziś Polska byłaby wśród 20 najbogatszych dużych krajów świata, gdzieś między Francją a Wielką Brytanią. W kolejnych latach byśmy ich prześcignęli i dołączyli do światowej elity bogaczy, obok USA i Szwajcarii. To nie są mrzonki. "Zakazane bogactwo" to książka, która udowadnia, że bogactwo to tylko skutek podejmowania...

To nie są mrzonki. "Zakazane bogactwo" to książka, która udowadnia, że bogactwo to tylko skutek podejmowania odpowiednich decyzji politycznych, zaś bieda, to efekt błędów popełnionych "na górze".

źródło opisu: www.penelopa.pl

źródło okładki: http://penelopa.pl/produkty/zakazane-bogactwo-nowosc

JimmyConvay | 2017-09-12

Solidna, acz krótka pozycja dotycząca polityki gospodarczej III RP, która przedstawia skutki transformacji ustrojowej na tle posunięć i zaniechań kolejnych ekip rządowych w aspekcie przemian regionalnych i globalnych. Co warto podkreślić, autor przedstawia alternatywne do polskich doświadczeń propozycje reform gospodarczych przeprowadzone w wybranych krajach świata, które przyniosły tym państwom wymierne pozytywne efekty. Warto się zainteresować.

Eldritch | 2013-07-05
Przeczytana: 05 lipca 2013

Dzisiaj skończyłem czytać i muszę powiedzieć, że książka robi wrażenie. Sporo czytam i to w nie tylko po polsku, ale o większości rzeczach z "Zakazanego bogactwa" dowiedziałem się po raz pierwszy. Polecam!

kobi27 | 2016-06-04
kzynda | 2015-12-14