Metody organizacji i zarządzania - Błaszczyk Wanda

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Pierwszy polski podręcznik akademicki, zawierający pełny zakres problemów związanych z zarządzaniem wiedzą i informacją we współczesnym przedsiębiorstwie, omawianych na tle makrootoczenia. Uwzględnia nowoczesne koncepcje i specyfikę polskich małych, średnich i dużych firm. Umiejętnie łączy jakościowo-psychologiczne aspekty zarządzania z podejściem ilościowo-informatycznym. W licznych przykładach przedstawia praktyczne zastosowania prezentowanych koncepcji.

Monika | 2013-11-11
Przeczytana: 17 listopada 2013