Transformers 3/1992

Cykl: Transformers (tom 6)
Wydawnictwo: TM-Semic

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Adrian Jeżak | 2014-11-12
Na półkach: Przeczytane, Komiksy
Przeczytana: 12 listopada 2014

I już po lekturze, poszło całkiem szybko. Autoboty walczą o głowę Optimusa Prime'a a ludzie im pomagają, zjednaczają się przeciwko wspólnemu wrogowi. Sundwave, który pokonał Megatrona i przejał władzę ponosi klęskę, czekać tylko powrotu prawowitego przywódcy deceptikonów. Pewnie niedługo się o tym dowiem. Myślę, że na jakiś czas znów dam spokój transformersom. Monotonne i powtarzające się fragmenty, nudzą jak filmy, które zawsze kończą sie zwycięstwem autobotów. Cieszą mnie komiksy jak i filmy, których koniec nie daje jednoznacznego rozstrzygnięcia akcji. To recepta na sukces! Przyciąganie uwagi czytelnika nim na dobre osiągniemy upragnione zwycięstwo.
Przekonajcie się sami.
Polecam,