365 opowiastek o misiach

Wydawnictwo: Bellona
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Malwina

Doskonała książka do czytania dziecku przed snem, jeśli samo nie umie czytać. Treścią 365 opowiastek jest życie czterech misiów, mieszkańców lasu i ich przyjaciół. Dzielne misie są pogodne, radosne i życzliwie nastawione do świata. Mają mnóstwo zabawnych przygód, które z pewnością wywołają uśmiech czytelnika. Książka jest bogato ilustrowana, ujmująco sympatycznymi ilustracjami.

Agacha | 2014-02-04
Przeczytana: 01 lutego 2014

Sympatyczna opowieść o misiach i nie tylko. Krótkie opowiadania na każdy dzień roku.

Malwina | 2013-06-25
Przeczytana: 2003 rok