Cud życia, cud umierania

Wydawnictwo: Akasha
poradniki

Cud życia, cud umierania to procesy w naszym kręgu kulturowym łączone ze sobą nader rzadko, a już prawie nigdy nie stawiane na tej samej płaszczyźnie. I o ile o cudze życia mówimy chętnie i z radością, to śmierć uważana za tragedię pozostaje ciągle tematem tabu.

Marija | 2014-05-18

Książkę przeczytałam dobrych kilka lat temu. Tytuł wydawał mi się absurdalny. Jak śmierć może być cudem.............? A jednak, "połykając" kolejne strony uświadamiałam sobie jak niezwykłą wiedzą dzieli się z nami autor (lekarz onkolog, radżajogin). Polecam ją wszystkim, bez wyjątku wszystkim. To książka, która zmieni Wasz strach przed przemijaniem i śmiercią w coś zupełnie innego. Da nadzieję i zrozumienie, pomoże w chwilach najtrudniejszych wam i waszym bliskim. Warto przeczytać!

Morgoth | 2015-03-27
Na półkach: Przeczytane, Audiobook