Terapia bólów szyjnego odcinka kręgosłupa

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320025705
poradniki

W książce przedstawiono oryginalną metodę terapii bólów szyjnego odcinka kręgosłupa i obręczy barkowej powodowanych przez różne schorzenia reumatologiczne i neurologiczne. Chory przy pomocy terapeuty wykonuje w różnych pozycjach serię specjalnych ćwiczeń, które mają na celu zwiększenie ruchomości poszczególnych części kręgosłupa i rozwijanie sprawności ruchowej całego ciała.Publikacja jest przeznaczona nie tylko dla teraputów praktycznie zajmujących się kinezyterapią i masażem, ale również lekarzy specjalistów w dziedzinie rehabilitacji, neurologii, reumatologii i ortopedii oraz magistrów wychowania fizycznego.

Weronika | 2010-12-22
Przeczytana: 22 grudnia 2010