Koralikowe kwiaty - zrób sam

Wydawnictwo: Psychoskok
poradniki
Aneta

Drogi czytelniku witam Cię w świecie koralików. Napisałam tę książkę z myślą o tych, którzy lubią robić na drutach, szydełkować, haftować, czyli jednym słowem mają zdolności manualne. Takie osoby odkrywają swoje nowe możliwości i mogą tworzyć coś niepowtarzalnego. Koralikowe kwiaty to książka dla każdego, kto ma dużo cierpliwości, a jak wiecie cierpliwość zawsze jest wynagradzana. Moja przygoda z koralikami zaczęła się kilka lat temu, kiedy na urodziny dostałam piękną róże zrobioną z koralików.

Tak bardzo mi się ona spodobała, że postanowiłam zrobić ją sama. Więc zaczęła się moja pogoń za koralikami, drucikami i za wszystkim co było mi potrzebne, żeby samemu zrobić, choć jednego takiego kwiatka. Początki były trudne, bo zmarnowałam dużo materiałów, ale było warto, moja ciekawość i cierpliwość zwyciężyła.
Ale na tym się nie skończyło. Zapragnęłam zrobić jeszcze inne kwiatki z koralików... więc korzystając z Internetu szukałam więcej informacji. Byłam rozczarowana gdyż nie mogłam znaleźć nic w języku polskim.

W tej książce opisałam każdy kwiatek krok po kroku w miarę tak jasno, żebyście mogli zrozumieć jak się go robi. Chciałabym żebyście dzięki tej książce nauczyli się robić przepiękne kwiaty i mieli satysfakcje z tego, co sami stworzycie.

Na rynku jest bardzo duży wybór koralików. Możecie je kupić w sklepach takich jak Pasmanteria lub zamówić je w Internecie. Wybór kolorów jak i rodzajów koralików jest bardzo duży, musicie sami wybrać to, co Wam najlepiej odpowiada.

Wymiary w książce będę podawała w milimetrach. Do moich wyrobów użyłam koralików okrągłych o 2 mm średnicy. Wielkość kwiatka zależy od wielkości i od ilości nabieranych koralików.
Życzę Wam milej zabawy z koralikami i dużo pięknych bukietów kwiatowych, które przyozdobią Wasz dom.

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/koralikowe-kwiaty-zrob-sam_p252

źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/koralikowe-kwiaty-zrob-sam_p252