Umysł duszy

Wydawnictwo: Centrum
poradniki

Autorzy przedstawiają przełomowe spojrzenie na dokonywane przez nas wybory, ich siłę oraz sposób ich mądrego wykorzystywania. Wyjaśniają, jak zmiana procesu podejmowania decyzji może nam pomóc w pokonaniu destrukcyjnych wzorców myślenia oraz zachowania. Lektura tej książki sprawi, że przejmiemy kontrolę nad swoim życiem i rozpoczniemy proces tworzenia autentycznej, pozytywnej mocy.

Rosamunde | 2016-01-14
Przeczytana: 14 stycznia 2016

Bardzo ciekawa książka w formie podręcznika. Traktuje o wyborach w życiu, uświadamia ich wpływ na dalsze losy, nawet jeśli chodzi o drobiazgi. Wzbogacona o anegdoty z życia autorów. Bardzo mi się podobała.

Narrandil | 2015-05-14
Przeczytana: czerwiec 2015