Okładka książki Ksiąga Imion is

papier
Solurey
7 (1 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Thriller wysnuty z tajemnic kabały i legendy o trzydziestu sześciu sprawiedliwych - Amerykanin i Izraelka walczą z sektą, która jest bliska unicestwienia ludzkości - nieprzewidywalna fabuła, magiczne przedmioty, akcja w wielu miejscach świata Legenda mówi, że w każdym pokoleniu żyje trzydziestu sześciu sprawiedliwych, sprawiedliwych od ich istnienia zależą losy ludzkości. By ich zgładzić, czyli zniszczyć świat, tajna sekta gnozytów musi znać ich nazwiska. Pojawiają się one w głowie profesora Dawida Shepherda, który niegdyś uległ wypadkowi, a na liście jest jego ukochana pasierbica. Wraz z piękną panią archeolog, Shepherd próbuje ocalić tych, którzy jeszcze żyją, i nie dopuścić do katastrofy.

źródło opisu: http://www.forumksiazki.pl/ksiega-imion-karen-tint...(?)

Polecamy

Opinie czytelników
Solurey | 2013-06-24
Przeczytana: 26 czerwca 2013

Bardzo ciekawa książka. Bardzo przyjemnie się czyta. Jak juz się zacznie cięzko przerwać. Wciągająca.

Jarek | 2014-04-26

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica