Dziewczyny

Wydawnictwo: Papierowy Motyl
literatura piękna
Mirror_of_soul

Kobiety od zawsze pragną miłości i bezpieczeństwa, lgną do nich niczym ćmy do ognia. Poszukują wytrwale ale i z lękiem tego jedynego, któremu ofiarują ciało i duszę, swoje marzenia i troski. W książce „dziewczyny” czytelnik poznaje całe spektrum niezwykłych kobiet, które wchodzą w etap fascynacji drugim człowiekiem, przeżywają miłosne uniesienia lub dźwigają ciężar niezrealizowanej miłości....

W książce „dziewczyny” czytelnik poznaje całe spektrum niezwykłych kobiet, które wchodzą w etap fascynacji drugim człowiekiem, przeżywają miłosne uniesienia lub dźwigają ciężar niezrealizowanej miłości. Choć każda z nich jest inna, ich wspólnym mianownikiem jest droga pełna trudnych wyborów, odkrycia własnej tożsamości i poczucia szczęścia.

Portrety głównych bohaterek to studium każdej z nas, choć w odmiennych proporcjach.

źródło opisu: http://papierowymotyl.pl/dziewczyny-p-61.html

źródło okładki: http://papierowymotyl.pl/dziewczyny-p-61.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!