Gigant 2/2013: Stalowy dziób

Cykl: Gigant Poleca (tom 153) | Seria: Komiks Gigant
Wydawnictwo: Egmont Polska
kaczor donald, humor, przygoda
komiksy

Siostrzeńcy zabrali Donalda na najnowszy film ze Stalowym Kaczorem i Bellą Dzióbek. Przypadkiem spotkali Daisy z… Gogusiem! Donald wpadł w szał i wymyślił (prawie) genialny plan… Ta i inne historie w najnowszym numerze Giganta, zatytułowanym Stalowy dziób. 256 stron komiksowych historii o Kaczorze Donaldzie, Myszce Miki i innych disnejowskich bohaterach. Zawiera: - Gwiazdy z ekranu, rys....

Zawiera:

- Gwiazdy z ekranu, rys. Fecchi, scen. Niels Roland
- Wielkie uszy, sc. Bruno Enna, rys. Giorgio Cavazzano
- Zanim spadnie deszcz, sc. Fausto Vitaliano, rys. Paoo de Lorenzi. Vitale Mangiatordi, Francesco D'Ippolito, Andrea Freccero
- Uciekinierzy - nie podano
- A kuku, mój kruku - sc. Carlo Panaro, rys. Maurizio Amendola