Negocjacje kryzysowe i policyjne Wybrane zagadnienia psychologiczne i kryminologiczne

Wydawnictwo: Dariusz Piotrowicz
9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
839300280X
szczepan

Książka przeznaczona jes dla wszystkich, którzy zajmują się lub zajmować będą negocjowaniem w sytuacjach zagrożeń. Przydatna będzie psychologom, policjantom, ratownikom medycznym, psychiatrom oraz studentom tych kierunków.

źródło opisu: Wydawnictwo Dariusz Piotrowicz 2010

źródło okładki: Wydawnictwo Dariusz Piotrowicz 2010

Ola | 2014-01-03

Książka przejrzysta, ciekawa, pisana przez psychologa i swego czasu policjanta. Znajduje się w niej wiele własnych opracowań autora, któremu przede wszystkim zależy na przedstawieniu tematyki w realiach polskich i z wyszczególnieniem konkretnych sytuacji. Warto!

pawelr3 | 2015-05-03
AnnaDa | 2017-07-10