Negocjacje kryzysowe i policyjne Wybrane zagadnienia psychologiczne i kryminologiczne

Wydawnictwo: Dariusz Piotrowicz
8 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
839300280X
negocjacje, poradnik, psychologia
szczepan

Książka przeznaczona jes dla wszystkich, którzy zajmują się lub zajmować będą negocjowaniem w sytuacjach zagrożeń. Przydatna będzie psychologom, policjantom, ratownikom medycznym, psychiatrom oraz studentom tych kierunków.

źródło opisu: Wydawnictwo Dariusz Piotrowicz, 2010

źródło okładki: Wydawnictwo Dariusz Piotrowicz, 2010

gabivvvx | 2018-03-06

Uważam że to jedna z lepszych książek w tym przedziale. Polecam, naprawdę warto.

Ola | 2014-01-03

Książka przejrzysta, ciekawa, pisana przez psychologa i swego czasu policjanta. Znajduje się w niej wiele własnych opracowań autora, któremu przede wszystkim zależy na przedstawieniu tematyki w realiach polskich i z wyszczególnieniem konkretnych sytuacji. Warto!