Wędrówki przyrodnicze po okolicach Gdańska

Wydawnictwo: Fundacja Karrenwall
turystyka, przyroda, fauna, flora
IwonaB

33 propozycje spędzenia wolnego czasu w świecie przyrody. Trasy wycieczek przyrodniczych i omówienie wybranych aspektów zasobów przyrodniczych Gdańska-Oliwy.

źródło opisu: http://www.karrenwall.eu/publikacje

źródło okładki: http://www.karrenwall.eu/publikacje

IwonaB | 2013-06-27
Na półkach: Przeczytane, 2013

Rewelacyjny "przewodnik" po okolicach Trójmiasta. Szczegółowo opisane trasy wycieczek, mnóstwo informacji przyrodniczych, ciekawostek, zdjęcia, mapki. Przeznaczony raczej dla mieszkańców Trójmiasta i okolic, którzy orientują się jako-tako w terenie. Po przejrzeniu tej książki chce się natychmiast wyruszyć na wycieczkę :).

8_oclock | 2014-04-16
Fred | 2016-03-09