Vademecum tarocisty

Wydawnictwo: Ars Scripti

Książkę tą można uznać za najważniejszą lekturę dla każdego, kto zajmuje się lub ma zamiar zajmować się kartami Tarota, gdyż na świecie pozycja ta od lat zalicza się do klasyki tego tematu. Szeroko omówiona symbolika kart, ich prognostyczne i psychologiczne znaczenia poparte mądrymi przypowieściami stanowią o wyjątkowości tej książki, a nieznane w naszym kraju metody i techniki pracy z kartami ułatwią poznanie siebie i pracę z drugim człowiekiem.

biankas | 2016-09-01
rasilio | 2015-07-29