NewConnect nowa szansa na duże zyski

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Exclusive". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Onepress
newconnect, giełda
biznes, finanse

Nowa nadzieja na GPW Specyfika rynku i cechy inwestycji NewConnect Organizacja rynku NewConnect Podmioty wspierające debiutantów Strategie dla inwestorów Manipulacje giełdowe Obniżanie ryzyka inwestycji Uniwersalny program Giełda 2008 5.5 Dołącz do NewConnect Idzie nowe na Giełdzie Papierów Wartościowych! NewConnect to rynek przeznaczony dla młodych, prężnych...

Nowa nadzieja na GPW

Specyfika rynku i cechy inwestycji NewConnect
Organizacja rynku NewConnect
Podmioty wspierające debiutantów
Strategie dla inwestorów
Manipulacje giełdowe
Obniżanie ryzyka inwestycji
Uniwersalny program Giełda 2008 5.5

Dołącz do NewConnect

Idzie nowe na Giełdzie Papierów Wartościowych! NewConnect to rynek przeznaczony dla młodych, prężnych spółek, reprezentujących sektor tzw. nowych technologii, takich jak IT, media elektroniczne, biotechnologia czy energia uzyskiwana ze źródeł odnawialnych. NewConnect ma status rynku zorganizowanego, lecz prowadzony jest przez GPW jako alternatywny systemu obrotu. W swoim założeniu ma on stanowić początek kariery giełdowej dla notowanych na nim przedsiębiorstw. Dla inwestorów lokowanie tu kapitału to z jednej strony podwyższone ryzyko, ale z drugiej szansa na wysoki zwrot z inwestycji.

Ta książka nie stanowi teoretycznego zbioru założeń dotyczących rynku NewConnect. Jest raczej przewodnikiem po zmianie przyzwyczajeń -- ze stosowania tradycyjnych metod inwestycyjnych na te najodpowiedniejsze na nowym, dynamicznym parkiecie. Podręcznik zawiera również część poświęconą firmom, które chcą stać się spółkami giełdowymi, notowanymi na rynku NewConnect.

Wraz z książką otrzymasz możliwość korzystania z programu Giełda 2008 5.5 oraz opis jego praktycznego zastosowania zarówno do inwestycji krótkoterminowych, jak i długoterminowych na rynku NewConnect. Program ten zawiera bardzo rozbudowane narzędzia do analizy fundamentalnej oraz wiele nowych narzędzi analiz, niespotykanych w innych programach.

źródło opisu: Wydawnictwo Onepress, 2009

źródło okładki: http://onepress.pl/ksiazki/newconnect-nowa-szansa-...»