Zgłosuj na książki roku 2017

Delphi: The Monuments Then and Now

Wydawnictwo: Papadimas Ekdotiki
angielski
TeaRoseGarden

Książka stanowi uzupełnienie "Ancient Greece: The Monuments Then and Now", zbudowana w ten sam sposób, czyli zdjęcia ruin pozostałych po Starożytnych + folia z obrazem tychże obiektów z czasów ich świetności + obszerny opis. Jak wskazuje tytuł, traktuje ona, w rozbudowany sposób, o mieście Delfy. Prócz pozostałości po monumentach, dodatkowo przedstawione są niej również najciekawsze eksponaty muzeum delfickiego.

TeaRoseGarden | 2013-06-23
Na półkach