Vademecum reikowicza

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii

Energia Reiki zdolna jest zmienić świat to miłość, duchowa wspólnota, zaufanie, transformacja uczuć, poprawa zdrowia fizycznego i psychicznego. Wszystko to można uzyskać poprzez jej stosowanie. Jest wiele różnych systemów pracy z tą energią, ale wiedza zawarta w tej książce opiera się na czystej formie Reiki, to powrót doźródeł Twojej wewnętrznej siły. Poczuj ją i zostań na co dzień uzdrowicielem rodziny, przyjaciół, bliskich. Poznaj mechanizmy, które tworzą Twoją rzeczywistość, energetyzuj czakramy i oczyszczaj je z negatywnych energii, dokonuj uzdrawiania wewnętrznego i medytuj.

fiendishfiancee | 2016-06-28
Ezokultus | 2011-03-02