Mama i ja. Dżungla

Wydawnictwo: Debit
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Mięciutkie, kolorowe książeczki kąpielowe dla maluszków. Miłe w dotyku, leciutkie, trwałe i bezpieczne dla małych rączek a także buzi. Można się nimi bawić podczas kąpieli i w łóżeczku. Wyraźne, bardzo kolorowe ilustracje koncentrują uwagę maleństwa, pomagają w poznawaniu i wypowiadaniu pierwszych słów, a wmontowane w książeczki grzechotki prowokują do śmiechu i zabawy.

źródło opisu: Wydawnictwo Debit, 2013

źródło okładki: www.wydawnictwo-debit.pl

Na półkach: Przeczytane, Debit

W jakim wieku powinno być dziecko by otrzymać swoją pierwszą książeczkę? Rok? 1,5 roku? A może starsze? :) Okazuje się, że jednak nie do końca, bo również młodsze smyki mogą pomału tworzyć swoją maleńką "biblioteczkę". I co najważniejsze, lektury te są dla nich bezpieczne i baaardzo atrakcyjne!

Wiele wydawnictw stara się sprostać wymaganiom najmłodszych czytelników. Powstają książeczki tak zwane "sztywnostronnicowe" z krótkimi tekstami, zaokrąglonymi rogami, efektami dźwiękowymi czy chociażby kawałkiem materiału, dzięki któremu maluch może poczuć miękkość futerka głównego bohater danej lektury. Zresztą pisałyśmy Wam już o nich nie raz i jak dotąd nie mogłyśmy narzekać. Na prawdę trzeba przyznać, że są one wykonane z wielką dbałością. A nasze dzieci podczas zabawy mogą czuć się bezpieczne i co najważniejsze - dostarczają one dzieciaczkom wielu godzina fantastycznej zabawy.

Jednak chyba tylko wydawnictwo DEBIT stara się także zaspokoić ciekawość najmłodszego członka rodziny. Jak...