Wprowadzenie do telepatii

Wydawnictwo: JK

Jest to praktyczny przewodnik przekazywania myśli na odległość, autorstwa włoskiego publicysty prasy specjalistycznej i eksperta w dziedzinie wiedzy paranormalnej (studiował telepatię i psychometrię).W książce między innymi: Praktyczne eksperymenty, historia badań telepatycznych, ćwiczenia z wykorzystaniem pisma telepatycznego, przekazywanie myśli, symboli i obrazów.Dzięki tej książce wiele osób może odkryć w sobie niespodziewane zdolności telepatyczne.Celem niektórych, przedstawionych przez autora ćwiczeń jest osiągnięcia rezultatów jakościowych (przesyłanie na odległość myśli i obrazów), inne (przeprowadzane przy pomocy kart) są ukierunkowane na analizę ilościową

Vee | 2014-02-01

Świetna książka. Trafiłam na nią przypadkowo, w sklepie z książkami po promocji i nie żałuje. Jeśli tylko będę mieć możliwość sięgnięcia po pozostałe książki tego autora - z pewnością to zrobię. Faktem jest, że treść opisuje temat bardzo ogólnikowo, jednak jest to bardzo dobry wstęp dla ludzi, którzy wcześniej z tematyką telepatii nie mieli do czynienia. W moim przypadku jest podobnie. Wcześniej - owszem interesowała mnie tematyka parapsychologii, ale nigdy nie zagłębiałam się w temat. I choć jestem osobą, która umysł ma otwarty, to jednocześnie nie byłam PEWNA czy chociażby taka telepatia, jest zjawiskiem z całą pewnością prawdziwym. Po tej jednak krótkiej lekturze, napisanej w przyjemny i przystępny sposób, moje spojrzenie na temat uległ drastycznej zmianie. Książka potwierdziła, upewniła mnie w przekonaniu, że telepatia nie jest ludzkim wymysłem. Dzięki "Wprowadzeniu do telepatii", moje zainteresowanie tym zjawiskiem bardzo wzrosło i jestem bardzo szczęśliwa, że tak się stało....

Mustavalkoinen | 2013-08-18
Przeczytana: 18 sierpnia 2013

Mało podręcznikowej wiedzy, a więcej przykładów zjawisk telepatii zaistniałych w przeszłości. Ale tak to już jest z literaturą paranaukową. Autor wyjaśnia przebieg doświadczenia niezwykle powierzchownie, odsyłając co jakiś czas do innych książek. Właściwie to można by zmieścić tę książkę w zaledwie kilkunastu podpunktach. Jednak biorąc pod uwagę tytuł jest to wprowadzenie wystarczające dla osób nieobeznanych wcześniej z tym zjawiskiem.

Marcin Stachelski | 2013-09-29
Przeczytana: 29 września 2013

Myślę, że to dobre wprowadzenie do tematu badania postrzegania pozazmysłowego. Na plus: ciekawy od strony historycznej rozdział poświęcony Eugene Osty'emu.

lastwolfnight | 2015-08-02
Infinitive You | 2014-07-24