Zgłosuj na książki roku 2017

Prawo bankowe

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
9788326441936
bankowość, prawo, ustawa

Stan prawny na 22.02.2013 r. Publikacja zawiera zbiór przepisów prawa bankowego, w tym przepisy Ustawy - Prawo bankowe, Ustawy o Narodowym Banku Polskim, Ustawy - Prawo dewizowe. W książce znajduje się skorowidz rzeczowy pomocny w odnalezieniu poszczególnych zagadnień. Przepisy przeznaczona są przede wszystkim dla studentów wydziałów prawa i administracji, a także dla aplikantów...

Stan prawny na 22.02.2013 r.

Przepisy przeznaczona są przede wszystkim dla studentów wydziałów prawa i administracji, a także dla aplikantów oraz praktyków prawa.

źródło opisu: Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska - LEX, 2013

źródło okładki: http://wkp.profinfo.pl/p,prawo-bankowe-i-inne-akty...»