Rozmowa kwalifikacyjna. Jak wybrać najlepszego kandydata do pracy

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
9788320819717
rozmowa, kwalifikacyjna
biznes, finanse

Zatrudnienie nieodpowiedniej osoby może oznaczać dla organizacji stratę czasu i niepotrzebne koszty. Wytypowanie najlepszego kandydata w pierwszym podejściu nie zawsze jest proste, ale bardzo się opłaca. Jak tego dokonać, można się dowiedzieć z niniejszej książki, napisanej przez czołową brytyjską specjalistkę ds. rekrutacji. W książce najwięcej uwagi poświęcono sztuce prowadzenia rozmowy...

W książce najwięcej uwagi poświęcono sztuce prowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej, ale omówiono w niej również wszystkie pozostałe elementy procesu rekrutacji. Zawiera ona wiele rad dotyczących przygotowań do rozmowy kwalifikacyjnej, a także najważniejsze pytania, które należy zadać kandydatowi.

Książka jest przeznaczona dla pracodawców i osób zawodowo zajmujących się rekrutacją pracowników, ale może być też interesująca dla tych wszystkich, którzy poszukują pracy.

źródło opisu: Wydawnictwo PWE, 2011

źródło okładki: http://www.pwe.com.pl/zasoby_ludzkie/rozmowa_kwalifikacyjna,p951604802

Chilled | 2015-01-12
Nullin | 2015-01-12