Współczesna bankowość detaliczna

Wydawnictwo: CeDeWu
bankowość, współczesność
biznes, finanse

"Współczesna bankowość detaliczna" to jedno z najbardziej aktualnych na rynku opracowań poświęconych w całości dynamicznym procesom zmian zachodzących na krajowym i światowym rynku bankowości detalicznej. W pracy poruszono szeroki wachlarz problemów współczesnej bankowości detalicznej: - aktualne kierunki i uwarunkowania jej rozwoju, - zmiany organizacyjne, - detaliczne systemy płatności, -...

- aktualne kierunki i uwarunkowania jej rozwoju,
- zmiany organizacyjne,
- detaliczne systemy płatności,
- równoległą bankowość detaliczną,
- private banking,
- produkty oszczędnościowo-inwestycyjne,
- analizę rynku kredytów detalicznych.

Niewątpliwą zaletą tej książki jest jej przemyślana struktura, a także autorski sposób prezentacji omawianych zagadnień, co sprawia, że czyta się ją z dużym zainteresowaniem. "Współczesna bankowość detaliczna" to książka adresowana zarówno do praktyków bankowych, jak i klientów detalicznych, którzy pragną poszerzyć swą wiedzę i zrozumieć meandry działalności banków uniwersalnych oraz specjalistycznych. Jednak przede wszystkim publikacja ta może być przydatna studentom szkół wyższych zarówno o profilu ekonomicznym, jak i innym, a także uczniom ekonomicznych szkół średnich, których fascynuje otaczający nas świat finansów i bankowości. Jest to obowiązkowa lektura również dla tych wszystkich, którzy chcą wyrobić sobie własne zdanie na temat działalności banków detalicznych i ich wpływu na obsługę klientów banków.

źródło opisu: Wydawnictwo CeDeWu, 2010

źródło okładki: http://www.cedewu.pl/produkty/profilProduktu/id/7055/