Wielki sennik babiloński

Wydawnictwo: Ex Libris

Sennik oparty na najstarszych zapisach w historii ludzkości odczytanych przez specjalistów archeologów i językoznawcó dopiero w minionych dekadach. Umożliwiło to wykorzystanie najnowszych technologii komputerowych i laserowych znanych ludziom zaledwie od lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. Oddajemy w ręce Państwa kolejną edycję Sennika Babilońskiego, który powinien służyć do odkrywania nowego świata własnej psychiki i być może własnej przyszłości.

scarlett21 | 2011-01-19
vinqa | 2016-11-02