Wszystko można uleczyć

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
9788373772014
poradniki

M. Brofman prezentuje proces uzdrawiania jako techniki świadomości. łączy koncepcje tradycji Wschodu z psychologią Zachodu. Czytelnicy zaznajomieni z filozofiami ezoterycznymi znajdą w tej książce wyjaśnienia poszczególnych koncepcji, zaś ci, którzy nie orientują sie w tych sferach znajdą prosto zaprezentowane pojęcia i techniki, które bedą w stanie łatwo zrozumieć i równie łatwo zastosować. Autor książki do roku 1975 nie wierzył w żadne z przedstawionych w tej książce pojęć. Zajął sie zgłębianiem związku zachodzącego między świadomością a ciałem, aby dokonać uzdrowienia tylko dlatego, że zdiagnozowano u niego nieuleczalny nowotwór i dano mu kilka miesięcy życia. Postanowił popracować nad sobą, stosując techniki relaksacji, wizualizacji, pozytywnego myślenia, medytacji, afirmacji. W tym czasie, umotywowany potrzebą uleczenia własnego ciała, zgłębiał także religie wschodu, filozofie ezoteryczne i psychologię zachodnią, studiując każdą dziedzinę, która dostarczyłaby informacji potrzebnych do uratowania życia. Po dwóch miesiącach pracy nad sobą przyszła nagroda lekarze przyznali, że musiała zajść pomyłka. W obrazie kliniczym nie zaobserwowano ani nowotworu, ani żadnych jego symptomów

Ania | 2014-06-29
Bogumila | 2016-04-26