Troje w Paryżu

Tłumaczenie: Maria Skibniewska
Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX
Not dying
Al_Hadzi

Opowiada o wspolnym zwiedzaniu miasta, o doznanych wrazeniach, rozrywkach, ktorym sie oddawal. Przytacza rozmowy z dziecmi, snujac jednoczesnie refleksje nad zyciem rodzinny, nad wzajemnym stosunkiem pokolen. Opowiada o swojej pracy literackiej, o tajnikach warsztatu pisarskiego, o sztuce i jej pojmowaniu. Ksiazka napisana jest zywym, blyskotliwym stylem, w sposob pelen humoru i autoironii, Stanowi niezmiernie interesujacy, oryginalnie ujety journal intime autora.

źródło opisu: Instytut Wydawniczy Pax, 1966

źródło okładki: http://www.antykwariat.calinotheca.pl