Trasy Marzeń. Najpiękniejsze Rejsy i Podróże

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Trasy Marzeń". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette
żegluga, rejs, podróż, trasa, atlas, przewodnik
Kaja Gondek

Żegluga, łącząca w przyjemny sposób relaks na pokładzie z poznawaniem wspaniałych krajobrazów, niepowtarzalnych zabytków i fascynujących miast, zawsze ma wyjątkowy urok. Bogato ilustrowany album przedstawia 18 starannie dobranych i opracowanych tras rejsów wiodących do wymarzonych miejsc na całym świecie. Można odkryć zapierający dech w piersiach wyspiarski świat Pacyfiku, podróżować od wyspy...

Bogato ilustrowany album przedstawia 18 starannie dobranych i opracowanych tras rejsów wiodących do wymarzonych miejsc na całym świecie. Można odkryć zapierający dech w piersiach wyspiarski świat Pacyfiku, podróżować od wyspy do wyspy na Morzu Egejskim, ulec niezwykłemu czarowi Karaibów, poznać lodowate piękno krajobrazów Arktyki i Antarktyki, wyruszyć na statku pocztowym na biegun północny lub przemierzyć królestwo faraonów wzdłuż Nilu.

Album zawiera szczegółowe opisy atrakcji turystycznych i przebiegu podróży. Charakterystykom najważniejszych metropolii towarzyszą plany miast. Informacje m.in. o czasie rejsu, pogodzie, najlepszej porze na wyprawę, a także przydatne adresy umożliwiają optymalne zaplanowanie podróży. Mapy przedstawiają trasę rejsu, położenie i rodzaj najważniejszych atrakcji oraz propozycje dodatkowych ciekawych wycieczek.

TRASY MARZEŃ. NAJPIĘKNIEJSZE REJSY I PODRÓŻE to nowatorskie połączenie albumu, przewodnika i atlasu.

źródło opisu: http://www.arttravel.pl

Krótka historia prawie wszystkiego
Bill Bryson

8,19 (800 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Kami | 2015-12-30
Siabal | 2015-12-23