Trasy Marzeń. Najpiękniejsze Rejsy i Podróże

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Trasy Marzeń". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette
0 (0 ocen i 0 opinii)
żegluga, rejs, podróż, trasa, atlas, przewodnik
Kaja Gondek

Żegluga, łącząca w przyjemny sposób relaks na pokładzie z poznawaniem wspaniałych krajobrazów, niepowtarzalnych zabytków i fascynujących miast, zawsze ma wyjątkowy urok. Bogato ilustrowany album przedstawia 18 starannie dobranych i opracowanych tras rejsów wiodących do wymarzonych miejsc na całym świecie. Można odkryć zapierający dech w piersiach wyspiarski świat Pacyfiku, podróżować od wyspy...

Bogato ilustrowany album przedstawia 18 starannie dobranych i opracowanych tras rejsów wiodących do wymarzonych miejsc na całym świecie. Można odkryć zapierający dech w piersiach wyspiarski świat Pacyfiku, podróżować od wyspy do wyspy na Morzu Egejskim, ulec niezwykłemu czarowi Karaibów, poznać lodowate piękno krajobrazów Arktyki i Antarktyki, wyruszyć na statku pocztowym na biegun północny lub przemierzyć królestwo faraonów wzdłuż Nilu.

Album zawiera szczegółowe opisy atrakcji turystycznych i przebiegu podróży. Charakterystykom najważniejszych metropolii towarzyszą plany miast. Informacje m.in. o czasie rejsu, pogodzie, najlepszej porze na wyprawę, a także przydatne adresy umożliwiają optymalne zaplanowanie podróży. Mapy przedstawiają trasę rejsu, położenie i rodzaj najważniejszych atrakcji oraz propozycje dodatkowych ciekawych wycieczek.

TRASY MARZEŃ. NAJPIĘKNIEJSZE REJSY I PODRÓŻE to nowatorskie połączenie albumu, przewodnika i atlasu.

źródło opisu: http://www.arttravel.pl

źródło okładki: http://www.arttravel.pl

Sklep
Format
Cena

Mogą Ciebie również zainteresować

• Sekret Sonji
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • Zwykły człowiek
  • Widok z nieba
  • Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
  • Pół świata
  • Dom po drugiej stronie lustra
  • Podziemny labirynt
  • Ekspozycja
  • Nie ma nieba
  • Collide
  • Oddam ci słońce
Sekret Sonji
Åsa Hellberg

7,75 (4 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

8 (9 ocen i opinii)
Zwykły człowiek
Graeme Cameron

9,33 (3 ocen i opinii)
Widok z nieba
Clara Sanchez

6,7 (46 ocen i opinii)
Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
Andrew Motion

7,91 (11 ocen i opinii)
Pół świata
Joe Abercrombie

7,5 (6 ocen i opinii)
Dom po drugiej stronie lustra
Vanessa Tait

Oddam ci słońce
Jandy Nelson

8,73 (15 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
eliza55199 | 2014-02-05
Kaja | 2013-06-22