Okładka książki Trasy Marzeń. Najpiękniejsze Rejsy i Podróże

Trasy Marzeń. Najpiękniejsze Rejsy i Podróże

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Trasy Marzeń". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Hachette
żegluga, rejs, podróż, trasa, atlas, przewodnik
typ
papier
Kaja Gondek
0 (0 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Żegluga, łącząca w przyjemny sposób relaks na pokładzie z poznawaniem wspaniałych krajobrazów, niepowtarzalnych zabytków i fascynujących miast, zawsze ma wyjątkowy urok. Bogato ilustrowany album przedstawia 18 starannie dobranych i opracowanych tras rejsów wiodących do wymarzonych miejsc na całym świecie. Można odkryć zapierający dech w piersiach wyspiarski świat Pacyfiku, podróżować od wyspy do...

Bogato ilustrowany album przedstawia 18 starannie dobranych i opracowanych tras rejsów wiodących do wymarzonych miejsc na całym świecie. Można odkryć zapierający dech w piersiach wyspiarski świat Pacyfiku, podróżować od wyspy do wyspy na Morzu Egejskim, ulec niezwykłemu czarowi Karaibów, poznać lodowate piękno krajobrazów Arktyki i Antarktyki, wyruszyć na statku pocztowym na biegun północny lub przemierzyć królestwo faraonów wzdłuż Nilu.

Album zawiera szczegółowe opisy atrakcji turystycznych i przebiegu podróży. Charakterystykom najważniejszych metropolii towarzyszą plany miast. Informacje m.in. o czasie rejsu, pogodzie, najlepszej porze na wyprawę, a także przydatne adresy umożliwiają optymalne zaplanowanie podróży. Mapy przedstawiają trasę rejsu, położenie i rodzaj najważniejszych atrakcji oraz propozycje dodatkowych ciekawych wycieczek.

TRASY MARZEŃ. NAJPIĘKNIEJSZE REJSY I PODRÓŻE to nowatorskie połączenie albumu, przewodnika i atlasu.

źródło opisu: http://www.arttravel.pl

Kalendarium literackie
  • Jorge Bucay
    68. rocznica
    urodzin
    Zawsze uważałem, że najpiękniejszą odpowiedzią na "Bardzo cię kocham" jest zdanie: "A ja czuję się bardzo kochana".
  • Krzysztof Daukszewicz
    67. rocznica
  • Hanka Lemańska
    55. rocznica
    urodzin
    Facet jak facet, dwie ręce, dwie nogi, głowa od góry.
  • Fiodor Dostojewski
    193. rocznica
    urodzin
    Zełgać po swojemu – to nieomal lepsze niż powtórzyć prawdę za kim innym. W pierwszym wypadku jest się człowiekiem, w drugim tylko papugą.
  • Maria Kuncewiczowa
    119. rocznica
    urodzin
    ...jakże ja będę umierać, kiedy nie żyłam ja wcale?
  • Chris Claremont
    64. rocznica
  • Philip Craig Russell
    63. rocznica
  • Joseph Campbell
    27. rocznica
    śmierci
    [...] jeśli idziesz za tym, co cię uszczęśliwia, to jakbyś podążał jakimś szlakiem, który istniał od zawsze, czekał na ciebie, i że życie, które właśnie przeżywasz, jest tym, które było ci jakoś pisane.
  • Michael Palmer
    1. rocznica
    śmierci
    Każde równanie zawierające czynnik ludzki jest nierozwiązywalne
  • Harry Mulisch
    4. rocznica
    śmierci
    Ważne decyzje zawsze należy podejmować od razu, ponieważ inaczej nic z tego nie wychodzi
  • Wacław Gąsiorowski
    75. rocznica
    śmierci
    -Gadajcie, coście za jedni?!
    –Joanna Żubr, markietanka pierwszej legii, pierwszego batalionu – odparła dumnie baba– A to mój stary niedołęga...
    –Maciej Żubr, podoficer pierwszej legii, pierwszego batalionu, drugiej kompanii! – poprawił chłop.
  • Henryk Niewiadomski
    7. rocznica
    śmierci
    To wpływa na psychikę. Mogę to stwierdzić z całkowitą pewnością. Siedzę już trzy lata odizolowany od żony i trzepię się ręką przez ten cały czas. Jak po roku w więzieniu zobaczyłem, że trzęsie mi się ręka, myślałem początkowo, że to albo na tle nerwowym, albo choroba Parkinsona. Walnąłem konia, od r... pokaż więcej
  • Claude Lévi-Strauss
    5. rocznica