Noc miłości

Tłumaczenie: Ewa Partyga
Cykl: Tajemnica wodospadu (tom 22)
Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Kjerlighetsnatt
romans, saga norweska
Amanda

Szalony Brage prowadzi porwaną Amalie do wodospadu. Na szczęście w ostatniej chwili zjawia się Ole. Niestety złoczyńcy udaje się umknąć. Po powrocie do Tangen małżonkowie spędzają razem cudowną noc. Chociaż Amalie powinna być szczęśliwa, bo odzyskała męża, wciąż dręczy ją niepokój. Brage tymczasem nadal przebywa na wolności. Ole, starając się rozwikłać zagadkę, wraca do leśnej chaty. Wiele wskazuje na to, że zło ma swoje źródło właśnie tutaj. Koło paleniska Ole znajduje skrawek papieru z imieniem swojej żony.

Ole poczuł się nieswojo na widok imienia Amalie.
Co to oznacza?
- Znalazłeś coś ważnego? - zapytał go Erik.
- Nie wiem, ale widzę tu imię Amalie. To mi się nie podoba. Co to ma znaczyć? - Podał kartkę towarzyszowi.
- Rzeczywiście, to dziwne - stwierdził Erik po chwili. - Jest tu jakiś fiński napis, ale trudno go odcyfrować.

źródło opisu: Ringer Axel Springer, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!