One Direction. Zero granic

Wydawnictwo: Feeria
muzyka rozrywkowa, pop
joly_fh

Kolejna wspaniała książka dla fanów zespołu One Direction. Przepełniona jest fotografiami członków zespołu. Nie pozbawiona jednocześnie kolejnych ciekawych informacji z życia pięciu wspaniałych chłopaków z boysbandu. Zero granic jest znakomitym dodatkiem dla każdego prawdziwego fana One Direction - zespołu o światowej sławie.

źródło opisu: Wydawnictwo Feeria, 2013

źródło okładki: www.wydawnictwofeeria.pl

Natalia M | 2013-09-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013, Sprzedam
Przeczytana: 01 września 2013

Świetna książka o 1D. Choć jest ona nie autoryzowana to i tak bardzo przypadła mi do gustu. Opowiada historię chłopców od dzieciństwa do Up All Night. Bardzo polecam! :)

Sophie Carmen | 2013-09-09
Przeczytana: 09 września 2013

Tysiące fanów. Dwie płyty - sprzedane milion egzemplarzy. Jedna w przygotowaniu. Dwie trasy. Cztery książki. Jedno marzenie. Jeden zespół. Jeden kierunek. Już wiesz o kim mowa, Drogi Czytelniku? Tak dokładnie. One Direction. Najsławniejszy boysband XXI wieku! Głośno o nich od 3 lat, a to wszystko za sprawą X-Factora, gdzie zajęli trzecie miejsce. Odtąd świat zna ich jako "ci co przegrali, ale są na szczytach list przebojów". Przynajmniej większość. Anielskie głosy, a do tego ładne buźki. Czego chcieć więcej?

One Direction jest uważane za Beatlesów tego roku. Niektórzy uważają także, że są oni jak Justin Bieber. Wielu ludzi uważa ich, za tych 'głupich pedałków nie umiejących śpiewać'. Ale każdy ma swoje zdanie. Jakim sposobem zajęli 3 miejsce, a są tak wysoko w różnych rankingach?! Jakim sposobem są o nich cztery książki, a nawet pięć?! Pięć Tak tyle jest ich w zespole. Niall, Liam, Louis, Zayn i Harry. 1D to zespół brytyjsko-irlandzki. Uważa się że jest to zespół którego słuchają...

Paula | 2015-06-26

Ciekawa książka mimo że nie jestem już fanką chłopców.

krikri | 2014-05-14

Książka jest dobra dla kogoś kto nie wie zbyt wiele o 1D. Jeśli ktoś wcześniej przeczytał Siłę marzeń to raczej w tej książce nie znajdzie nic nowego. Polecam tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z One Direction.

Misericordia | 2013-10-15
Przeczytana: 13 października 2013

Chociaż nie jest to oficjalna książka ONE DIRECTION , wszystkim directioners serdecznie polecam ;>

Marcia | 2016-10-15
julia | 2016-07-16