Wychowuj mądrze

Wydawnictwo: Liber
poradniki

Małe dzieci najłatwiej uczą się przez doświadczenie , tyczy się to również nauki wartości. Niniejsza ksiązka zawiera mnóstwo prostych zabaw , projektów i pomysłów pomocnych w nauczaniu maluchów podstawowych wartości oraz kształtowanie ich osobowości , zarówno samemu jak i w grupie.Każdy rozdział opisuje jedną z 16 wartości takich jak tolerancja, cierpliwość, współczucie ,Każdy z rozdziałów obejmuje: wstęp, zawierający wierszyk lub piosenkę, pytania kierowane do opiekunów, pomocne przy ocenie znaczenia i ważności każdej z wartości, sposoby zapoznawania dziecka z daną wartością, zabawy i projekty mające na celu nauczenie poszczególnych wartości, pomysły dotyczące uczenia wartości w domu.

mariola | 2016-10-23
edziab77 | 2015-02-18