Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Larousse
Les sociétés secretes
popularnonaukowa
Bubełe

Co łączy Gandalfa z druidami? Dlaczego kabała jest dziś taka modna? Ile prawdy jest w legendzie o świętym Graalu? Jak daleko sięgają wpływy mafii? Gdzie tkwi źródło potęgi Al-Ka'idy? Odpowiedzi na te i inne pytania składają się na najnowszy stan wiedzy o tajnych stowarzyszeniach. Opisy niepokojących i wciąż aktualnych zjawisk, takich jak spiski polityczne, niebezpieczne sekty, tajemnicze ryty...

Opisy niepokojących i wciąż aktualnych zjawisk, takich jak spiski polityczne, niebezpieczne sekty, tajemnicze ryty inicjacyjne i duchowe poszukiwania, to nie tylko bogate źródło wiedzy, ale i emocjonująca lektura.

źródło opisu: Larousse Polska, 2007

źródło okładki: zdjęcie autorskie