The Mighty Storm

Cykl: The Storm (tom 1)
Wydawnictwo: Amazon, CreateSpace Independent Publishing Platform
angielski
Tatia

Minęło dwanaście lat odkąd Tru Bennett ostatni raz widziała Jake'a Wethersa, jej byłego najlepszego przyjaciela i chłopaka, którego kiedyś kochała. Jake Wethers, seksowny, wytatuowany i pysznie niegrzeczny główny wokalista i mózg The Mighty Storm, jednego z nawiększych zespółów na świecie, zostawił Tru ze złamanym sercem, kiedy przeprowadził się z rodziną z Anglii do Ameryki, gdy mieli...

Jake Wethers, seksowny, wytatuowany i pysznie niegrzeczny główny wokalista i mózg The Mighty Storm, jednego z nawiększych zespółów na świecie, zostawił Tru ze złamanym sercem, kiedy przeprowadził się z rodziną z Anglii do Ameryki, gdy mieli czternaście lat.

Wysłana do przeprowadzenia wywiadu z Jake'iem do jej muzycznej kolumny w magazynie, dla którego pracowała, oboje są nieprzygotowani na od razu latające iskry, kiedy ponownie się spotykają. Tyle że jest komplikacja dla ich uczuć do siebie - Will, dwuletni chłopak Tru.

Wtedy Jake proponuje Tru pracę, której nie może odmówić - podróżowanie po świecie z nim oraz jego zespołem. Ale podjęcie pracy oznacza zostawienie Willa, a bycie w trasie z zespołem oznacza spędzanie nadmiernej ilości czasu z Jake'iem.

Czy Tru jest dość silna, aby oprzeć się smakowitemu niegrzecznemu chłopakowi, który kiedyś miał jej całe serce, czy zechce zaryzykować to wszystko na jedną noc ze światowym kobieciarzem?

magpie101 | 2015-10-04
Przeczytana: 04 października 2015

Gdyby nie dosyc nudny poczatek ocena by byla o wiele wyzsza. Jednak dalam tej ksiazce szanse i po 20% bardzo mnie zaciekawila. Mamy tutaj klasyczny trojkat ona i ich dwoch. Kazdy z calej trojki cierpi na swoj sposob, a kiedy ona podejmuje decyzje i wybiera miedzy nimi mowiac temu, ktorego zostawia "kocham cie ale jego kocham bardziej" to lzy cisna sie do oczu.
Jest goracy muzyk z tatuazami, trasa koncertowa, dziewczyna jedyna, ktora w zyciu kochal, problem z narkotykami, milosc miedzy nimi ale i niedopowiedzenia, ktore doprowadzaja do rozstania w niemilych okolicznosciach.
Bardzo fajna historia, ktora musicie przeczytac aby sie dowiedziec czy bedzie szczesliwe zakonczenie.

asia20100 | 2015-10-19
Na półkach: Przeczytane, Romans/Erotyk, 2015
Przeczytana: 18 października 2015

Niestety wynudziłam się przy tej książce. Spodziewałam się, że historia o gwieździe rocka będzie bardziej dynamiczna i pełna emocji a tu mamy flaki z olejem...Głowna bohaterka jest strasznie irytująca a cała historia obraca się wokół jednego wątku. Wszystko zostało potraktowane bardzo powierzchownie. Ogólnie nie polecam!

Ewelina | 2016-01-23
Przeczytana: 23 stycznia 2016

Historia Jake i Tru jest super, choć momentami zachowanie Tru strasznie mnie denerwowało, to jej niezdecydowanie było bardzo irytujące. A Jake to świetny facet, ale tez nie był święty ;) Szkoda że autorka nie dała kilka rozdziałów z perspektywy Jake to mogło by być bardzo interesujące.

| 2016-08-31
Na półkach: Przeczytane, New Adult

Książka dobra do 350 strony i na tym powinna się zakończyć. Dobrnęłam cudem ziewając do 462 i wysiadłam, nie dam rady więcej. Nie wiem jaki był sens rozciągać książkę na tyle stron skoro koniec nastąpił w połowie. Polecam, ale zacznie nudzić.

justa_jp | 2014-12-04

Lubie takie historie. Gwiazda rocka i ta jedyna. W tym przypadku mamy Jake'a i jego przyjeciółkę z dzieciństwa, Tru. Los sprawił, że ich drogi rozeszły się na dwanaście lat, bo po tym czasie znów mogli się spotkać. On odnosi sukcesy jako wokalista grupy Mighty Storm, ona jest dziennikarką muzyczną. Spotkanie po latach odnawia ich uczucia i sprawia, że mimo przeciwności losu ta miłość pcha ich do siebie. Jak można się spodziewać postanawiają zawalczyć o ten związek. Napotkają mnóstwo przeciwności i problemów, rozstaną się na chwilę. By móc dojśc do wniosku, że bez siebie są puści, a życie nie znaczy nic bez tej drugiej osoby. Kończy się oświadczynami i pogodzeniem.
Momentami bywa trochę za cukierkowo i słodko, ale myśle że pomysł się obronił. Każdy z bohaterów ma swoją historie to ludzie z krwi i kości i to się czuję czytając. Jake'a i Tru otaczają przyjaciele i rodzina i to oni dają im siłe by nie poddawać się i walczyć. Książka przypadła mi do gustu wiec polecam.

Magda | 2016-10-07
Przeczytana: 07 października 2016

Książka baaaardzo długa, historia zdecydowanie byłaby lepsza, gdyby była krótsza. Autorka wprowadziła za dużo wtrąceń, dialogów.
Sama akcja jest dość przewidywalna. Bohaterowie natomiast są dobrze wykreowani, wiemy o nich wszystko, począwszy od tego jak wyglądają po ich charakter.
W ogólnym odczuciu książka jest dobra, ale nie na tyle żeby sięgnąć po kolejną część.
Pozdrawiam ;p

Pinina_Paulina | 2015-03-11

Bardzo, ale to bardzo mi się podobała.
Bez chwili na nudę, świetna.
Gorąco polecam :)

bookish | 2014-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2014

łatwa, szybko i przyjemna. zaczyna się o przyjaźni, zerwaniu kontaktów, a później odnowieniu ich i wyjaśnieniu pewnych spraw.
historia rozpoczyna się tym, że Tru idzie przeprowadzić wywiad z Jake, gwiazdą rocka. jest pełna obaw, że on jej nie pamięta ponieważ dorastali razem, jednak nie widzieli się przez 12 lat, gdyż Jake wyjechał do USA, a ona została w Angli. i tak oto po tych latach jej szefowa załatwia jej wywiad z byłym przyjacielem. Akcja toczy się dosyć szybko, ponieważ najpierw dowiadujemy się, że Tru ma pisać biografię Jake więc wyrusza z nim w trasę koncertową, a oczywiście jak to podczas trasy dochodzi do zbliżenia głównych bohaterów, narasta również problem ponieważ Tru ma chłopaka, który jest kompletnie niczego nieświadomy, a Jake cóż chce być pierwszym nie drugim. tu się sprawa na chwilę komplikuję jednak czy by była książka bez szczęśliwego zakończenia.
jednak jak dla mnie brakowało mi dialogów, może dlatego, że lubię czytać ramowy, a tu tego było wyjątkowo mało....

tylkojego095 | 2018-08-30
Przeczytana: 30 sierpnia 2018

Szczerze to mam mega mieszane uczucia do tej książki..
Przede wszystkim nie lubię jak główni bohaterowie są w związkach i zdradzają swojego partnera/partnerkę dla tego jedynego/ tej jedynej;/
Wcale niewierność nie zachęca mnie do czytania..
Musiałam się przemęczyć przez pół książki, aby zaczęło mi się podobać i głównie za tą część jest dodatkowa gwiazdka;)
Główna bohaterka Trudy - wiecznie niezdecydowana i wkurzająca, zdecydowanie nie przypadła mi do gustu, natomiast Jakie to co innego - zaborczy, zabawny, arogancki, pewny siebie z trudną przeszłością, bardzo go polubiłam poza tymi narkotykami ale na szczęście wszystko się wyjaśniło;) takie dramaty to ja lubię, nawet bardzo;)
I oczywiście wspaniały Stuart! Uwielbiam gościa!!:DD

Zdecydowanie sięgnę po kolejną część, ponieważ uwielbiam książki gdzie jest odpowiednia ilość dramatu i kłótni, a przede wszystkim zaborczych samców alfa;D

k_a_s_i_a | 2015-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2015

Świetna książka. Jake i Tru nie widzieli się od dwunastu lat. Kiedyś byli najlepszymi przyjaciółmi,ale teraz pochodzą z dwóch różnych światów. Jednak tak jak za dawnych lat coś ich do siebie przyciąga. Czy dadzą się ponieść chwili? Czy miłość może zwyciężyć wszelkie przeciwności - nawet te najstraszniejsze?