Radość na czterech łapach

Książka jest przypisana do serii/cyklu "EXPERT". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Dragon
flora i fauna

Pies domowy (Canis familiaris) określany mianem najlepszego przyjaciela człowieka, przez wielu traktowany jest jak członek rodziny. Za opiekę i uwagę odwdzięcza się lojalnością, przywiązaniem i bezgranicznym oddaniem. Napisany z pasją przewodnik po psim świecie: • Doradza, jak wychowywać, uczyć psa i mądrze się z nim bawić. • Tłumaczy, jak działają psie zmysły i emocje, czyli jak wygląda...

Napisany z pasją przewodnik po psim świecie:
• Doradza, jak wychowywać, uczyć psa i mądrze się z nim bawić.
• Tłumaczy, jak działają psie zmysły i emocje, czyli jak wygląda rzeczywistość z perspektywy czterech łap.
• Zdradza tajniki psiej „mowy”, ucząc, jak odczytywać wysyłane przez czworonoga sygnały i jak wykorzystywać tę umiejętność w szkoleniu.
• Podpowiada, czym kierować się przy wyborze psa i jak budować z nim prawidłowe relacje, słowem – jak wychować szczęśliwego psa.

Autorka, Katarzyna Harmata, instruktorka szkolenia psów i behawiorystka, specjalizuje się w terapii zachowań lękowych i stresu u psów. Od 2006 roku prowadzi w Krakowie Akademię Dobrych Manier BIAŁY PIES (www.bialypies.pl), od 2000 roku jest członkiem ZKWP o/Kraków. Jako hodowczyni psów rasowych znana jest pod przydomkiem White Matahar. Swą wiedzę czerpie z licznych seminariów, obozów szkoleniowych, warsztatów i sympozjów w kraju i za granicą. Od kilku lat związana jest z przytuliskami dla psów w Skawinie i Sandomierzu. Od 2012 roku szkoli nie tylko właścicieli, ale także specjalistów w dziedzinie szkolenia psów i terapii behawioralnej. Jej pasją jest komunikacja na linii pies–pies i pies–człowiek.

źródło opisu: http://wydawnictwo-dragon.pl/product/445

źródło okładki: http://wydawnictwo-dragon.pl/product/cover/id/445

Monika Michalczewska | 2013-06-20
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 15 maja 2013

Polecam wszystkim, którzy pragną lepiej poznać swojego czworonoga i nauczyć się jak żyć razem w zgodzie :)

Asia | 2015-03-10
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 10 marca 2015

Bardzo dobra część o lęku, stresie i sygnałach uspokajających. Reszta jak dla mnie zbyt ogólna.

Esztal | 2016-07-22
Przeczytana: 22 czerwca 2016