Radość na czterech łapach

Okładka książki Radość na czterech łapach Katarzyna Harmata
Okładka książki Radość na czterech łapach
Katarzyna Harmata Wydawnictwo: Dragon flora i fauna
flora i fauna
Dragon
2013-04-08
2013-04-08
harmata pies szkolenie psów behawiorystyka

Przyciągający tytuł, jednakże treść tej książki pozostawia wiele do życzenia.

Kończąc ją, miałam wrażenie, jakbym równie dobrze jej nie przeczytała. Bardzo dużo ogólnych i jak dla mnie - niepotrzebnych informacji. Tak naprawdę na niczym konkretnym się nie skupiamy, co powoduje, że finalnie ma się poczucie, jakby "wyszło się z niczym".

Plus za początek, który ciekawie przedstawił to, jak psy widzą, słyszą czy czują. Niestety, to zbyt mało na ocenienie całej książki jako udanej.

Przyciągający tytuł, jednakże treść tej książki pozostawia wiele do życzenia.

Plus za początek, który ciekawie...

Słabiutka książka, sprawiająca wrażenie jakby sama autorka nie bardzo miała na nią pomysł.
Duuużo ogólników i to takich, które znajdziecie w pierwszym lepszym artykule w sieci.
Duużo kompletnie niepotrzebnych zdjęć, które wnoszą dokładnie nic do treści :)
Poziom pisania jak w jakiejś "Chwili dla Ciebie", ciągłe podkreślanie "ja, ja, ja".
To raczej książka kogoś kto bardzo chciał komuś poopowiadać o sobie, ale nikt nie chciał słuchać, więc postanowił napisać książkę ;)

Jeżeli kompletnie niczego nie wiesz o psach, to z tej książki żadnego psiego tematu rzetelnie nie zgłębisz.
Jeśli coś tam wiesz, ale chciałeś pogłębić, to tym bardziej.

Duużo kompletnie niepotrzebnych zdjęć, które wnoszą dokładnie nic do treści :)
To raczej książka kogoś kto bardzo...

Słaba książka, bardzo dużo ogólników, mało wnikliwej wiedzy. Pies nie lubi jak jest za ciepło lub za zimno. Za mało, lub za dużo. Za szybko, za wolno. Autorka zaczyna pewne problematyczne wątki nie dając remedium. Bardzo często amatorsko podkreśla JA I MOJA LUNA, co po kilkunastu razach bije w oczy. Takie mocne, solidne 2/10.

Polecam wszystkim, którzy pragną lepiej poznać swojego czworonoga i nauczyć się jak żyć razem w zgodzie :)

• Psy
  • Psychologia zwierząt
  • Pies
  • Przeczytane 2018 rok

Dodaj cytat z książki Radość na czterech łapach