Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
An actor and his time by John Gielgud, John Powell and John Miller
dominka97

Biografia wybitnego angielskiego aktora i reżysera, zarówno teatralnego, jak i filmowego, który miał ogromny wpływ na sztukę krajów anglosaskich. John Gielgud we współpracy z dziennikarzami: Johnem Powellem i Johnem Millerem opowiada o swoim dzieciństwie, początku przygody z teatrem i karierze zawodowej.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

dominka97 | 2013-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2013

Biografia wybitnego i, jak widać po liczbie głosów, niedocanianego w Polsce aktora Johna Gielguda. Bardzo mi się podobała. Gielgud przedstawia swoje życie w sposób ciekawy i zabawny, bez gwiazdorkskiego "zadęcia".

mariola | 2016-10-01
anna | 2014-10-29