Skradzione szczęście

Wydawnictwo: Fantazja
Rose

Beata i Maciek oczekują swojego pierwszego wymarzonego dziecka. Okres ciąży przebiega prawidłowo, jednak gdy Beata budzi się następnego dnia, okazuje się, że dziecko nie żyje. dziewczyna wpada w rozpacz, jednak coś jej mówi, iż jej synek nie umarł. Śledztwo, jakie zaczyna prowadzić Maciek, bezlitośnie obnaża machinę przestępczej działalności.

Co się stało z maleńkim Dominikiem?

źródło opisu: http://fantazyjneprezenty.pl/p276,skradzione-szczescie.html

źródło okładki: http://fantazyjneprezenty.pl/p276,skradzione-szczescie.html

Rose | 2013-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2013

Interesująca książka, w sumie jej jedyną wadą jest to, że ma zbyt mało stron i przez to zbyt szybko się ją czyta. Temat bardzo ciekawy, nie oklepany,dzięki temu coś nowego na rynku. Wszystko dość dobrze przemyślane, z zaskakującym w pewnym sensie zakończeniem. Czytając pomyślałam, że jest to bardzo dobry temat na film, kto wie, może kiedyś ktoś wpadnie na pomysł i zostanie takowy nakręcony.
Ogólnie książkę jak najbardziej polecam.