Czerwona Sprawiedliwość

Tłumaczenie: Agnieszka Jaworska
Wydawnictwo: Siedmioróg
Red Justice
Effugere

Liga Sprawiedliwych została wezwana w góry Ural w Rosji, aby zabezpieczyć zniszczony reaktor jądrowy. Wykonując swoje zadanie, superbohaterowie odcinają dopływ energii do dawno zapomnianego kriogenicznego laboratorium ukrytego głęboko pod ziemią. Staje się to przyczyną przywrócenia do życia grupy genetycznie stworzonych nadludzi, zwanych Czerwonym Świtem. Są oni obdarzeni mocami, które mogą rywalizować z potężnymi umiejętnościami członków Ligi Sprawiedliwych, zagrażając ich istnieniu. Czy Liga ostatecznie napotkała na godnych siebie przeciwników?

źródło opisu: Siedmioróg, 2008

źródło okładki: zdjęcie autorskie