Dieta rozdzielna

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Dieta Haya
poradniki
zielonooka

Bardzo chciałabyś pozbyć sie kilku kilogramów i jednocześnie nie rezygnować z przyjemności jedzenia? Wobec tego zdecyduj sie na dietę rozdzielną – sprawdzony i nieskomplikowany sposób odżywiania, znany od wielu lat. Książka zawiera niezbędne informacje o diecie rozdzielnej. Schemat podziału produktów żywnościowych przybliża zasady tej diety, a ponad 70 przepisów na wszystkie posiłki w ciągu...

Książka zawiera niezbędne informacje o diecie rozdzielnej. Schemat podziału produktów żywnościowych przybliża zasady tej diety, a ponad 70 przepisów na wszystkie posiłki w ciągu dnia zapewnia kolorowe urozmaicenie na stole. Nie ma prostszej metody odchudzania!

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!