Pandora Hearts: tom 7

Cykl: Pandora Hearts (tom 7)
Wydawnictwo: Waneko
komiksy
raven

Aby zdobyć informację o tragicznych wydarzeniach sprzed stu lat, Oz udaje się na spotkanie ze szlachetnie urodzonym Barmą, przywódcą jednego z czterech książęcych rodów. Jednak nie spodziewa się, że na miejscu przyjdzie mu poznać przeszłość jednookiego błazna, przeszłość, o której on nie może zapomnieć...

źródło opisu: http://waneko.pl/

źródło okładki: http://waneko.pl/

MałaAnia | 2013-10-06
Przeczytana: 05 października 2013

Co tu dużo mówić? To ponowna porcja dobrej zabawy, układająca kolejne puzzle tajemniczej układanki, zwanej "Sercami Pandory".
Brać w ciemno!

ogniopluj | 2013-10-04
Na półkach: Przeczytane, Manga, 2013
Przeczytana: październik 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Jak zwykle cudowny tomik, choć nieco przeszkadzał mi sentymentalny początek. Poza tym podobało mi się niemal wszystko: od pijanego Gilberta, przez księcia Rufusa Barmę do przeszłości Break'a. I wreszcie słynna Intencja: trzeba przyznać, dziewczyna robi wrażenie. Wszystko to sprawia, że fani "Pandory" nie będę zawiedzeni.

BlueCarmen | 2014-07-10
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone
Przeczytana: 09 lipca 2014

Ten tom bardzo mnie wciągną, świetnie się czytało i pojawiły się nowe tajemnice. Wreszcie naprawdę wkręciłam się w Pandorę :)

Kosz_z_Książkami | 2017-08-15

Po zachwycie w jaki wprawiły mnie pierwsze tomy Księgi Vanitasa nie miałam większego wyboru jak sięgnąć po poprzednią serię autorstwa Jun Mochizuki. I choć już kiedyś sięgałam po Pandora Hearts nie potrafiłam wciągnąć się w historię chłopca, którego grzechem było samo jego istnienie i porzuciłam ten tytuł po zaledwie dwóch pierwszych tomach. Czy ponowne podejście do tego tytułu zmieniło coś w mojej pierwotnej ocenie i dostrzegłam to, co sprawiło iż zyskał on tak wielu fanów na całym świecie? Zapraszam do świata inspirowanego Alicją w Krainie Czarów i poszukiwań odpowiedzi na pytanie czym zawinił światu główny bohater historii. Przedstawiam dwudziesto-cztero tomową serię Pandora Hearts.

Oz Vessalius – piętnastoletni potomek jednego z czterech wpływowych rodów władających krajem, właśnie wchodzi w dorosłe życie, towarzyszy temu symboliczna uroczystość zwana Ceremonią Pełnoletności. Niestety, jak to w historiach bywa, nie wszystko idzie zgodnie z planami, a wydarzenie zostaje...

Jagodowa_Wrozka | 2013-10-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga, 2013
Przeczytana: 11 października 2013

Czytanie Pandory jest jak zrobienie kroku naprzód do rozplątania wszystkich zagadek tej mangi i jednocześnie dwóch kroków w tył. Każdy tom dodaje nowe zagadki, które sprawiają, że nie możesz doczekać się rozwiązania tajemnicy. Osobiście nie mogę doczekać się następnego tomu, nawet jeśli sprawi on, że jeszcze bardziej zagubię się w sieci sekretów, tajemnic i półprawd świata Pandory.

Aiedail | 2015-05-02

Anime jest moim ulubionym, a manga.. cudowna! kreska jest przejrzysta, przyjemnie się czyta, fabuła- bomba. polecam.

Noah | 2017-10-09
CzytanieweKrwi | 2017-09-05