100 zabaw dla dzieci 3-letnich

Wydawnictwo: Siedmioróg
poradniki
Monika

Dzięki opisanym w książeczce zabawom dziecko zdobywa nową wiedzę i rozwija różne umiejętności: poznaje własne ciało, ćwiczy ruch i kształci umiejętności wysławiania się, a także uczy się budować więź emocjonalną z rodzicami i rówieśnikami. Ze „100 zabawami” dzieci z pewnością nie będą się nudzić: wyszaleją się,wyśmieją, zrelaksują i poeksperymentują. Przedstawione tu propozycje zabaw nie wymagają specjalnych rekwizytów ani warunków - można je wykorzystać o każdej porze roku i niemal w każdym miejscu:w domu, na podwórku, w poczekalni u lekarza, w samochodzie czy w pociągu.

Książeczka zawiera 100 ciekawych i jednocześnie łatwych do zrealizowania pomysłów na mądrą,twórczą i wesołą zabawę z 3-letnim dzieckiem.Na każdej stronie zamieszczono opis jednej zabawy, wesoły rysunek,k tóry ją ilustruje, oraz ikonki graficzne informujące,jakie umiejętności ćwiczy i rozwija dziecko dzięki tej zabawie.Wśród propozycji znajdują się gry i zabawy ruchowe, artystyczne,słowne i towarzyskie.

źródło opisu: Strona WWW wydawcy

Scarlett | 2016-04-11