Życie i praca - duchowe wyzwanie

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
poradniki

Prawie każdy człowiek czynny zawodowo zna takie problemy, jak presja, brak czasu czy nawet obawa o własny byt. Nie pozostają one bez wpływu na nasze życie prywatne. Skutkiem jest rozdarcie pomiędzy pracą a rodziną, choroby, wyczerpanie, a nawet wypalenie. Dlatego wiele osób, które tego doświadcza, szuka dziś porady i wsparcia. W swojej nowej książce Anselm Grün zajmuje się codziennymi...

W swojej nowej książce Anselm Grün zajmuje się codziennymi troskami człowieka. Dla niego rozwiązanie problemów powstających w życiu zawodowym leży w duchowości, którą się żyje. Ona pomaga nauczyć się rozróżniać, co jest ważne w życiu zawodowym, a co w życiu prywatnym. Uczciwe postrzeganie siebie samego, osobiste źródła siły, takie jak medytacja czy modlitwa i przede wszystkim integracja "klasycznych cnót” i pozytywnego nastawienia oraz lojalnej postawy w codziennym życiu zawodowym mogą stanowić duchową pomoc dla każdego.

izus8935 | 2016-02-28
santanka | 2016-01-30