Twój osobisty dietetyk

Wydawnictwo: Buchmann
poradniki
Figunia33

Od czego zacząć, jaką dietę wybrać, by zrzucić zbędne kilogramy i zachować zdrowie? Z pomocą przychodzi "Twój osobisty dietetyk". Coraz więcej osób przywiązuje wagę do zdrowego stylu życia - dba o kondycję fizyczną i właściwe menu. Podstawowym warunkiem ułożenia prawidłowego jadłospisu jest wiedza na temat jakości oraz wartości odżywczych produktów. Ten poradnik to zbiór najistotniejszych...

Coraz więcej osób przywiązuje wagę do zdrowego stylu życia - dba o kondycję fizyczną i właściwe menu. Podstawowym warunkiem ułożenia prawidłowego jadłospisu jest wiedza na temat jakości oraz wartości odżywczych produktów. Ten poradnik to zbiór najistotniejszych informacji, esencja tego, co każdy wiedzieć powinien na temat właściwego odżywiania i potrzeb żywieniowych organizmu. Zebrano w nim informacje dotyczące podstawowych składników odżywczych i ich znaczenia dla organizmu, omówiono najważniejsze pojęcia związane z żywieniem. Autorka przedstawiła najpopularniejsze diety ostatnich lat - opisała koncepcje, na których się opierają.

źródło opisu: Buchmann, 2012

źródło okładki: Buchmann, 2012

Adrian Stec | 2017-06-11
Przeczytana: 11 czerwca 2017

W sumie to podstawowa wiedza z dietetyki, kilka mitów przedstawionych za fakty (choć dalej są mitami). Ogólnie będąc już srednio-zaawansowanym z dietetyki, to stwierdzam że ta książka była strata czasu ,to są podstawy dla totalnych lajków :)

Marita | 2015-02-07
Miraclee | 2014-09-30