leksykon - czekolada

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
albumy
unusualwoman

Czekolada jest dziś w modzie. Nigdy jeszcze temat ten? Mimo że ludzie od wieków ulegali słodkiemu czarowi kakao i czekolady? Nie był tak aktualny jak dzisiaj. Ten praktyczny leksykon przedstawia niezwykle różnorodny świat czekolady, historie jej wytwarzania, poczynając od czekolady pitnej i tej w tabliczkach, a kończąc na pralinach i wielu szlachetnych wyrobach, zdradza też tajemnice umiejętności najpełniejszego delektowania się czekoladą i możliwości zastosowania jej w kuchni. Fascynujący świat czekolady od A do Z! Tajemnice wytwarzania różnych rodzajów czekolady. Kakao: wszystko o niezwykłym egzotycznym surowcu. Obszerny słownik najważniejszych pojęć ze świata czekolady. Czekoladowe czary: przepisy i inspiracje kulinarne. Przepiękne, wyraziste fotografie. Życzymy wiele przyjemności podczas smakowania i odkrywania czekolady!

Beata | 2017-04-02
Durga | 2013-10-13